Zapisz się do Polskiego Związku Pracodawców Leśnych!

 

Członkiem Polskiego Związku Pracodawców Leśnych może zostać:

a) przedsiębiorca będący pracodawcą, niezależnie od struktury organizacyjnej i formy prawnej działalności, mający swoją siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, prowadzący działalność gospodarczą w zakresie leśnictwa, usług leśnych, doradztwa i szkolenia kadr dla leśnictwa, produkcji i/lub dystrybucji produktów wykorzystywanych w leśnictwie, a także inny współpracujący z branżą leśną, deklarujący respektowanie przepisów prawa powszechnego i zasady etyki oraz akceptujący cele, program i statut Związku – jako Członek Zwyczajny;

b) osoba prawna lub fizyczna, która wyraża chęć wspierania materialnie lub intelektualnie działalności Związku – jako Członek Wspierający.

O przyjęciu w poczet Członków Zwyczajnych decyduje Zarząd Związku w drodze uchwały, po zasięgnięciu opinii Komisji Etyki, na podstawie wniosku pracodawcy ubiegającego się o członkostwo w Związku.

Aby wstąpić do Związku wypełnij deklarację członkowską i wyślij ją na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: Rafał Jajor, dyrektor biura PZPL, tel. 663 333 877.

Nie stój, nie czekaj. DZIAŁAJ!

 

Wypełnij deklarację członkowską

 

UWAGA: Brak wpisowego i niższa składka dla nowowstępujących!

Członkowie PZPL na zebraniu w marcu 2023 r. podjęli decyzję o zawieszeniu pobierania wpisowego (dotąd było to 1000 zł) oraz o obniżeniu składki dla nowych członków do 200 zł za miesiąc.
To "okienko" dla nowych członków potrwa do końca 2023 roku. Gdy będzie nas więcej, będzie nam łatwiej walczyć o Twoje sprawy.

ZAPRASZAMY!